burma kadayıf
burma kadayıf


'Kaliteden ödün vermeden Burma Kadayıfı sanata dönüştürüyoruz' sloganıyla Ağababa Kadayıf, Ramazan ayında iftar sofralarınızı tatlandırmaya bu yıl da aday...

Tatlı bir telaşın yaşandığı Müslümanların on bir ayın sultanı olarak kabul ettiği Ramazan ayı nihayet geldi. Tutulan oruç sonrasında yemek tercihi kadar sonrasındaki iftar tatlısı seçeneği de o kadar önemli.

Hoşgörü ve paylaşım kültürümüzün zirve yaptığı Ramazan ayının manevi ikliminin en yoğun yaşandığı ortamlar şüphesiz iftar sofraları. Dualar eşliğinde açılan oruçlar sonrası sohbetler eşliğinde yenen yemekler sonrasında sofraların olmazsa olmazı ise tatlılar….

Dönerdeki kalitesini ispatlayan Ağababa, tatlıların sultanı kadayıfta da lezzet avcılarının listesine girmiş durumda. Fıstıklı ve cevizli çeşitleriyle Ramazan ayında iftar sofralarınızın vazgeçilmez tadı olan burma kadayıf, Ağababa’nınmarifetli ustalarının elinde enfes bir tada dönüşüyor.

AĞABABA KADAYIF’I İFTAR TATLILARI ARASINDA VAZGEÇİLMEZ YAPAN NEDİR?


Ürünlerinin tamamında doğal malzemeleri tercih eden Ağababa’nın tatlı menülerinde asla yapay tatlandırıcı ve malzeme bulunmuyor. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla iftar sofralarınızda sevdiklerinize ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Günlük olarak üretilen Ağababa Kadayıf, malzeme kalitesi dışında oldukça uygun fiyatıyla da tercih nedenlerinizden biri olacak. İftar tatlıları içinde en çok tercih edilen tatlılardan olan özel üretim Ağababa Kadayıf, hafifliğiyle iftar yemeği sonrasında midenizi yormayacak hafiflikte.

Birçok kalite ödülüne sahip Polesan Catering bünyesinde, tamamen hijyenik tesislerde üretilen Ağababa Kadayıf’ı on-line sipariş yoluyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar getirtebilirsiniz.