hakkımızda
burma kadayıf


Yüzyıllardır süregelen efsane lezzet kadayıf tatlısı, Ramazan Ayında iftar menülerini süsleyebilecek en güzel tatlılardan birisidir. Bu lezzeti bir de Ağababa Kadayıf'ın eşsiz tarifi ile deneyin. Ramazan Aylarının coşkusunu yaşayanlar bilir. Küsler barışır, dostluklar pekişir, muhteşem sofralar kurulur. Sofralar şenlenir. Bu muhteşem ayda paylaşımlar doruk noktasına ulaşır. Bu maneviyatın en temel şekilde yaşandığı şekli de iftar sofralarıdır. İftar sofraları, sevdiklerinizle birlikte özel bir akşam yemeği yiyebileceğiniz, sevdiklerinizi ya da iş arkadaşlarınızı bir araya toplayabileceğiniz özel sofralardır. Bu nedenle hem manevi yönü kuvvetli olmalı, hem de sofranızda misafirlerinize ikram edecekleriniz lezzetli olmalıdır.

İftar yemeği sonrasında tatlı seçimi en güzel şekilde yapılmalıdır ki, insanlar hem lezzetinden alacakları hazzı dile getirmeli, hem de sağlıklı ve doğal ürünlerden yapılmış, içerisinde yapay tatlandırıcıların bulunmadığı sağlıklı ürünleri tüketmeli. Bunun için de Ağababa Kadayıf sizlere tamamen doğal ürünlerden üretilen kadayıf tatlısı sunuyor. Misafirlerinize herhangi bir yapay tatlandırıcı içermeyen Ağababa'nın özel kadayıf tarifi ile hem lezzetli bir tatlı sunmuş olacaksınız, hem de hafifliğiyle iftar yemeği sonrasında midenizi yormayacak bir tatlı atıştırmış olacaksınız.

Kadayıfın da çeşitleri bulunmaktadır. Örnek olarak muhteşem bir kadayıf dolması güzel bir tercih olacaktır. Bunun haricinde cevizli ya da fıstıklı kadayıf sarması da güzel bir tercih olabilir. Bu tamamen sizin zevklerinize ve misafirlerinize ikram etmek istediğiniz çeşide göre değişiklik gösterir. Ağababa'nın tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bazıları da arkasında Polesan Catering gibi büyük bir catering firmasının gücünün olması, tamamen hijyen ve doğal ürün odaklı üretim, muhteşem şekilde dizayn edilmiş üretim tesisleri, işinin uzmanı ve hijyen koşullarına titizlikle dikkat eden profesyonel çalışanları olarak söylenebilir. Ağababa Döner ve Polesan Catering'in de kadayıf ihtiyacını karşılayan ve toptan üretim tesislerinde en kaliteli üretimi yapan Ağababa Kadayıf ile lezzetin doruklarına çıkabilirsiniz.